Згідно законодавства України, ювелірні вироби належної якості, зазначені в переліку непродовольчих товарів, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172, що НЕ підлягають поверненню та обміну.

Але, враховуючи усі тонкощі та нюанси онлайн-продажів, а також нашу відданність клієнтам — ми проводимо обмін ювелірної прикраси належної якості, що не підійшла за розміром (а саме, це стосується каблучок).

Ювелірні вироби, що знаходяться на розпродажі обміну та поверненню НЕ підлягають.

Для цього необхідно відправити на вказану адресу виріб – новий, опломбований, із біркою, чеком та повним упакуванням упродовж 14 днів з дня продажу.

Після отримання виробу на обмін, наші ювеліри перевірять стан виробу для контролю якості. Після перевірки ювеліром стану виробу ми обміняємо його на аналогічний або будь-який інший виріб із наявності на момент обміну. Вартість виробу(ів) на обмін повинна бути еквівалентною або перевищувати вартість первісної покупки.

На жаль, ми змушені відмовити в обміні в наступних випадках:

- виріб було розпломбовано або пошкоджено бірку;

- виріб має сліди користування;

- виріб було пошкоджено або модифіковано (за виключенням заводського браку);

- виріб виконано або модифіковано за індивідуальним замовленням, на вимогу клієнта;

- виріб після 14 днів з дня продажу не може бути прийнятий для обміну;

- виріб змінив свій колір з якої-небудь причини (через перебування в басейні, вплив хімічних речовин або інших зовнішніх факторів).

Компанія MAORI щиро бажає, щоб прикраси, придбані у нас, подобалися і приносили радість та задоволення, і сподівається, що вам не доведеться звертатися до нас з питань обмінів. Усім прикрас та великого задоволення від покупок!