Ювелірний бренд MAORI гарантує якість прикрас та їх відповідність вимогам ДСТУ 3527-97 "Вироби золотарські з коштовних матеріалів".

Гарантія на ювелірні прикраси MAORI діє протягом 6 місяців з моменту покупки. З гарантійними випадками можна ознайомитися нижче.

 

Положення про гарантію та безкоштовне сервісне обслуговування.

Гарантійне сервісне обслуговування передбачає усунення прихованих дефектів прикраси, які виникли з вини виробника.

Безкоштовне сервісне обслуговування передбачає чистку та полірування ювелірних виробів і надається не більше двох разів протягом вказаного гарантійного терміну.

Під час полірування вага виробу може незначною мірою змінитися.

Гарантійний ремонт або заміна виробу (у випадку виробничого дефекту) можливі лише при наданні бірки ювелірного виробу, де вказані його артикул та характеристики, а також чеку із датою покупки.

Виробник надає гарантійне сервісне обслуговування в разі неякісної обробки поверхні виробу, зміни кольору металу (на підставі рішення спеціалістів), наявності тріщин та інших ознак виробничого браку.

 

Виробник може відмовити у гарантійному ремонті та безкоштовному сервісному обслуговуванні в наступних випадках:

- за наявності механічних пошкоджень з вини покупця;

- за наявності ознак контакту виробу з хімічними речовинами, високими температурами, ультразвуком тощо;

- за наявності дефектів, спричинених неправильною експлуатацією (порушення правил носіння або догляду за ювелірними виробами тощо);

- при невчасному виявлені несприятливої реакції організму на властивості дорогоцінного металу чи вставки;

- пересилання в обидва боки завжди здійснюється за рахунок покупця й згідно офіційних тарифів перевізника, окрім випадків, що відносяться до гарантійних та наведені вище.

Обов’язково ознайомтеся з правилами експлуатації ювелірних виробів, наведеними нижче.

Правила експлуатації ювелірних виробів:

знімайте ювелірні прикраси (каблучки, браслети) під час хатнього прибирання, особливо якщо плануєте користуватися мийними засобами. Зазвичай, хімічні речовини у їх складі здатні пошкодити дорогоцінні матеріали та камені;

намагайтеся уникати ударів, падіння та іншого механічного впливу на каміння в прикрасах, адже це може сприяти появі поверхневих або внутрішніх тріщин;

під час прийняття душу, вмивання чи нанесення крему на шкіру, прикраси краще знімати. При контакті з деякими складовими косметичних засобів, ювелірні прикраси можуть тьмяніти, змінювати колір або покриватися нальотом, який важко прибрати самостійно;

зберігайте ювелірні вироби в закритих скриньках якомога далі від прямих сонячних променів;

знімайте прикраси під час занять спортом, щоб не деформувати їх. Окрім цього, намагайтесь не допускати контакту ювелірних виробів з потом або хлорованою водою, щоб прикраси не втратили свій початковий зовнішній вигляд; збираючись у сауну, залиште прикраси вдома. Висока температура негативно впливає на дорогоцінні метали та камені. А розпечена каблучка чи ланцюжок може ще й залишити опік на шкірі.

При дотриманні таких простих правил, наші ювелірні вироби будуть дарувати вам радість якнайдовше!