Залишаючи свої контакти на нашому сайті, Ви погоджуєтесь із нашою Політикою конфіденційності.

Залишаючи свої контактні дані на нашому Сайті, Користувач підтверджує наступне:

вказані ним дані (прізвище, ім'я, по батькові, електронна адреса, телефон та інша необхідна інформація, що запитується) є коректними та актуальними;

вся інформація надається добровільно;

надається повна згода на використання своїх контактних даних для зв'язку з ним будь-яким із зазначених способів – телефонні дзвінки на вказаний мобільний телефон, надсилання СМС-повідомлень на вказаний мобільний телефон, надсилання електронних листів на вказану електронну адресу тощо.

 

Також Користувач погоджується з тим, що ми маємо право розголошувати його особисті дані в наступних випадках:

1) З персональної згоди Користувача: у всіх інших випадках перед передачею інформації про Користувача третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати згоду Користувача. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну акційну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на використання Вашої особистої інформації третьою стороною.

2) Компаніям, як працюють від нашого імені: ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого імені функції бізнес-підтримки, у зв'язку з чим, особиста інформація Користувача може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3) На спільних або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи щодо просування товару на спільних сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Користувач отримуватиме попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану інформацію Користувачем відповідно до власної Політики Конфіденційності, з якою можна ознайомитися перед наданням інформації про себе.

4) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати анкетні дані Користувача у зв'язку з повним або частковим продажем нашого підприємства або його активів. При продажі бізнесу наша Компанія надасть можливість Користувачеві відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Користувачеві послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

5) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без згоди Користувача розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Користувачем для оформлення замовлення на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази за запитом Користувача.

Для цього Користувачеві необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для нього способом і повідомити про свої побажання.

Якщо Користувач захоче відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, це можливо зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яке розміщується наприкінці кожного листа.